Szybkie linki

Spawacz MIG, Holandia

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 14-11-2012
  • Ważne do: 28-11-2012

Jesteśmy Agencją pracy zarejestrowana pod numerem 7780.Naszą główną usługą jest zapewnienie wysokiej klasy działu HR dla twojej firmy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów prowadzenia takiego działu w Twojej firmie. Zajmujemy się tworzeniem zespołów wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników w Twojej branży, wspieramy naszych klientów w działaniach HR z obszaru twardego i miękkiego HR oraz szkoleniowych.Sukces naszych Partnerów jest naszym sukcesem. Stale pracujemy nad umacnianiem swojej pozycji na rynku jako godnego zaufania i solidnego partnera dla naszych klientów.

Zakres obowiązków:

- Osoba na tym stanowisku wykonuje prace spawalnicze w ramach projektów w przemyśle stoczniowym, produkcyjnym i petrochemicznym. W tym celu wymagane jest doświadczenie
w zakresie:

- Dobieranie metody spawania, materiału i sprzętu na podstawie rysunku konstrukcyjnego
- Kontrola elementów do spawania pod kątem prawidłowych wymiarów i przygotowywania materiałów do obróbki
- Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z wymogami jakościowymi i wymaganym poziomem spawania
- Kontrola rezultatów spawania pod kątem ewentualnych wad oraz ich naprawa
- Sporządzanie raportów dotyczących prac spawalniczych
- Prace przy budowie nowych budynków i remontach w przemyśle i zakładach użyteczności publicznej, ale także przy instalacjach w budynkach.
- Praca przy projektach w przemyśle stoczniowym, produkcyjnym i petrochemicznym. Nasi spawacze pracują na różnych poziomach i przy użyciu różnych materiałów.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy spawacza co najmniej 4 lata
- Dobrej znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
- Wykształcenia technicznego
- Odpowiedniego zaangażowania i motywacji
- Własnego transportu
- Własnych narzędzi ręcznych
- Własnej odzieży roboczej/butów ochronnych

Dodatkowe informacje

Nasz Klient oferuje:

- Umowę o pracę według prawa holenderskiego lub niemieckiego
- Zwrot kosztów dojazdów praca/ zakwaterowanie/ dom Polska
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Organizację i opłacenie zakwaterowania
- Szkolenia bezpieczeństwa i zawodowe
- Co najmniej 24 dni płatnego urlopu w Holandii lub 25 dni płatnego urlopu w Niemczech

Dodatkowo zapewniamy:

- Długoterminowe projekty
- Opiekę na miejscu
- Ciągłość pracy

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres rekrutacja.z@personalne.com.pl z podanym numerem referencyjnym MIG/HOL/PERSONALNE