Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG, Włochy (region północny)

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Włochy (region północny)
  • Ważne od: 16-11-2012
  • Ważne do: 30-11-2012

- Doświadczenie na stanowisku spawacza metodą MIG/MAG min.5 lat
- Umiejętność spawania w pozycji pułapowej oraz pozycji pionowej „z dołu do góry”
- Doświadczenie w spawaniu ciężkich konstrukcji stalowych (branża przemysłowa)
- Preferowane doświadczenie w spawaniu z wykorzystaniem drutu rdzeniowego
- Aktualne uprawnienia spawalnicze metodą MIG/MAG
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Znajomość języka włoskiego – mile widziana

Obiettivo Lavoro - włoska agencja rekrutacyjna Certyfikat nr 2775, działająca na rynku od 1997 roku.
Lider w dziedzinie efektywności i jakości oferowanych usług. Wydział zagraniczny rozwija międzynarodowy serwis rekrutacyjny Work OL World (www.worolworld.com) oferując firmom możliwość rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników, a osobom poszukującym pracy możliwość znalezienia pracy na całym świecie.

Naszym klientem jest międzynarodowy producent konstrukcji stalowych

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Włochy (region północny)

Nr Ref.: SMM/11/GD

Zadania:
- Praca polega na spawaniu ciężkich konstrukcji stalowych
- Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG - przy wykorzystaniu drutu rdzeniowego
- Spawanie w pozycji pułapowej oraz pionowej „z dołu do góry”

Nasz klient oferuje:
- Możliwość pracy w międzynarodowej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowę na czas określony

Jak złożyć swoją aplikację

Aby aplikować prosimy o przesłanie swojego CV na adres: gdansk@ol-polska.pl
W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego: SMM/11/GD

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy
ul. Piwna 28/31, 80-831 Gdańsk
tel +48 58 301 50 15
www.obiettivolavoro.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm./”