Szybkie linki

Spawacz TIG, Tuchom / obok Gdyni

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Tuchom / obok Gdyni
  • Ważne od: 05-12-2012
  • Ważne do: 19-12-2012

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.
Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPAWACZ TIG

obowiązki:

spawanie stali wysokogatunkowych metodą TIG (głównie stal nierdzewna)
montaż elementów wymienników ciepła

Osoby z doświadczeniem w pracach spawalniczych (metoda TIG) będą zaproszeni na próbki spawania, w trakcie których zweryfikowane zostaną umiejętności.

Jak złożyć swoją aplikację

oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia, zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak przestojów produkcyjnych i sezonowości)
Możliwość rozwoju, nabywania doświadczenia w pracach precyzyjnych pracach spawalniczych

opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z podaniem w tytule wiadomości nazwy stanowiska na adres: rekrutacja@myaic.com
Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.