Szybkie linki

Spawacz 136 Gdynia, Gdynia, pomorskie

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdynia, pomorskie
  • Ważne od: 14-12-2012
  • Ważne do: 08-01-2013

- min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku spawacza w branży STOCZNIOWEJ (metoda 136)

- aktualny certyfikat na 136, minimum dwie pozycje spawania PC i PF (ściana, pion), spoina czołowa+pachwinowa (BW+FW), grupa materiałowa 1.3 lub ewentualnie 1.2

Dodatkowe informacje

obowiązki:
Spawanie konstrukcji offshorowych w stoczni

oferujemy:
Pracę od stycznia 2013 r.

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Współpracę na podstawie umowy zlecenia

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z certyfikatami na adres:
montexoffshore@gmail.com
W tytule proszę wpisać: Spawacz 136 Gdynia

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Firma Montex Offshore posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 8468.