Instruktor Spawania IWP lub EWP – atrakcyjne warunki pracy, Katowice

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Katowice
  • Ważne od: 24-01-2013
  • Ważne do: 22-02-2013

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
Instruktor Spawania IWP lub EWP – atrakcyjne warunki pracy
Miejsce pracy: okolice Katowic
Nr Ref.: IWP/01/13

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu – spawacz, podnoszenie kwalifikacji Spawaczy,
• Weryfikacja i ocena kwalifikacji spawaczy,
• Nadzór nad wprowadzaniem nowych Spawaczy,
• Przeprowadzanie selekcji spawaczy na bazie ich umiejętności.

Wymagania:
• Doświadczenie nadzorowaniu pracy Spawaczy,
• Uprawnienia spawalnicze MAG 135 (ponadpodstawowe),
• Mile widziane doświadczenie w praktycznej nauce Spawaczy,
• Uprawnienia Międzynarodowego lub Europejskiego Instruktora Spawalniczego (IWP lub EWP)
• Mile widziany certyfikat: badania wizualne VT1, VT2,
• Rzetelność, sumienność, dokładność.

Dodatkowe informacje

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dodatki socjalne,
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
• Bardzo duże możliwości rozwoju, możliwość awansu zawodowego,
• Bardzo dobre warunki pracy.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: spawacz@moltton.com z zaznaczeniem nr. ref. IWP/01/13 w temacie wiadomości lub/i o kontakt telefoniczny: 32 785 79 31

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”