Szybkie linki

Spawacz Mag 135, Zabrze

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Zabrze
  • Ważne od: 24-01-2013
  • Ważne do: 28-02-2013

- min. 2 letnie doświadczenie w zakresie spawania wysoko wyspecjalizowanych konstrukcji stalowych,

- wykształcenie zasadnicze zawodowe (mile widziane średnie techniczne),

- uprawnienia do spawania metodą MAG 135 (aktualne),

-uprawnienia spoin pachwinowych FW,

-uprawnienia spin doczołowych BW,

-uprawnienia do spawania materiałów w grupie 3 lub 3.1 materiały o wytrzymałości 690 MPa,

- uprawnienia powinny dokumentować wykonanie złączy próbnych na materiałach o grubości minimalnej 12,50 mm.,

- kurs hakowego ( transport wewnątrz zakładowy)

- samodzielna obsługa spawarki, szlifierki, suwnicy z poziomu "O"

- umiejętność czytania oznaczeń spawalniczych ,rysunku technicznego- warsztatowego rodzaj wielkich spoin,

- elementarna znajomość spoin,

- mile widziane uprawnienia na inne metody spawalnia,

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- spawanie konstrukcji metodą MAG, transport i szlifowanie elementów,

-spawanie w osłonie gazuów aktywnych

- praca na wysokości do 3 m.

Jak złożyć swoją aplikację

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie na Śląsku,

- zatrudnienie w oparciu o umowy cywilno prawne

- atrakcyjne wynagrodzenie.

zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres katowice@itcgrupa.pl w temacie maila proszę zaznaczyć na które stanowisko aplikacja została wysłana.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.