Szybkie linki

Kierownik Spawalni, Wielkopolska

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Wielkopolska
  • Ważne od: 07-03-2013
  • Ważne do: 18-04-2013

Wymagane umiejętności

OCZEKIWANIA:

• Wykształcenie: co najmniej średnie techniczne, najchętniej inżynier, mistrz lub technik spawalnictwa;
• Praktyczna znajomość technik spawania;
• Potwierdzone wymiernymi osiągnięciami, co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w ostatnim miejscu pracy;
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy u jednego pracodawcy;
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołami ponad 10 pracowników;
• Dobra znajomość MS Office (Word, Excel);
• Umiejętność proponowania rozwiązań na podstawie analizy danych;
• Samodzielność w działaniu, kreatywność, innowacyjność, wysoka komunikatywność, umiejętność skutecznego zarządzania ludźmi.

Dodatkowe informacje

Poszukujemy wśród Inżynierów lub Technologów Spawalnictwa
Miejsce pracy: Wielkopolska

ZAKRES ZADAŃ:

• Organizacja i kontrola pracy spawalni, kierowanie procesem produkcji, zapewnienie jej wysokiej jakości;
• Rozwój działalności spawalni pod względem technicznym;
• Zarządzanie zespołem do 20 osób;
• Prowadzenie dokumentacji pracy działu;
• Odpowiedzialny za stan urządzeń na spawalni;
• Przygotowanie WPS;
• Główne metody spawania to MAG (135), czasami TIG (141), grupa materiałowa I.

Jak złożyć swoją aplikację

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:

dorota.ciesielska@gravet.com.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: KS/01

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami