Szybkie linki

Inżynier Spawalnik , Janów Lubelski

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Janów Lubelski
  • Ważne od: 30-04-2013
  • Ważne do: 15-03-2013

Wymagane umiejętności

Wymagania od kandydatów:

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne),
- Mocnym dodatkowym atutem będzie dyplom IWE, EWE, lub IWP,
- Znajomość wymagań normy PN-EN ISO 3834-2, oraz oprogramowania CAD,
- Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów,
- Ukierunkowanie na wewnętrzną współpracę i na profesjonalne wsparcie produkcji
- Zaangażowanie, samodzielna inicjatywa, oraz umiejętność pracy w zespole,
- Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i nowych rozwiązań,

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie i wdrażanie technologii spawania dla zespołów spawanych o masie do 5T (ramy, obudowy, wysięgniki, ramiona, lemiesze, cięgna, korpusy),
- Inicjatywa, poprawa efektywności, oraz ciągłe doskonalenie procesów spawania,
- Opracowywanie WPS-ów, instrukcji stanowiskowych, ich praktyczne wdrażanie i aktualizowanie,
- Nadzór nad dokumentacją techniczną,
- Weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych, egzaminowanie spawaczy,
- Bezpośredni nadzór oraz wsparcie inżynieryjne dla wyrobów spawanych w celu zapewnienia powtarzalności, stabilizacji i standaryzacji procesu spawania,
- Dążenie do wyeliminowania operacji prostowania,
- Realizowanie zadań w oparciu o wysokie standardy jakości, ergonomię i bezpieczeństwo pracy,
- Zaangażowanie i analiza wyników jakościowych, przyczyn powstawania wad lub odchyłek, ich eliminowanie i zapobieganie (wg cyklu PDCA),
- Bieżąca współpraca ze spawaczami, konstruktorem oprzyrządowania, nadzorem produkcji
- Udział w przygotowywaniu i realizowaniu technicznych projektów inwestycyjnych (robotyzacja),

Jak złożyć swoją aplikację

Prosimy o przesłanie swoich aplikacji oraz skanów certyifkatów, uprawnień oraz świadectw pracy na adres;
marcin.kacer@barona.pl