Szybkie linki

Technolog branża spawalnicza, Janów Lublelski

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Janów Lublelski
  • Ważne od: 30-04-2013
  • Ważne do: 15-03-2013

Wymagane umiejętności

Wymagania dla kandydatów:
- Wykształcenie wyższe techniczne (atutem będzie kierunek Mechanika i Budowa Maszyn),
- Znajomość procesu produkcji zespołów spawanych do maszyn roboczych
- Umiejętność przygotowania optymalnej technologii dla realizowanych procesów produkcyjnych i ciągłą ich optymalizację,
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- Umiejętność obsługi oprogramowania CAD (AutoCAD),
- Umiejętność pracy w zespole,
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu,
- Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, w tym słownictwo techniczne,
- Doświadczenie na stanowisku mistrza produkcji będzie dodatkowym atutem,

Dodatkowe informacje

Zakres Obowiązków:
- Nadzór technologiczny nad procesem produkcji zespołów spawanych do różnego rodzaju maszyn roboczych na etapie wdrażania produktu i produkcji seryjnej,
- Bieżąca współpraca ze spawaczami oraz z nadzorem produkcji, zapobieganie problemom,
- Walidacja przyrządów i wyposażenia stanowiskowego,
- Wyszukiwanie optymalnych usprawnień w procesie produkcji,
- Tworzenie, wdrażanie i aktualizowanie instrukcji stanowiskowych,
- Zapewnienie powtarzalności, stabilności i standaryzacji procesów produkcyjnych,
- Sporządzanie i dystrybucja dokumentacji technologicznej,
- Wprowadzanie i aktualizacja danych technologicznych w systemie,
- Sporządzanie kalkulacji pracochłonności poszczególnych zespołów

Jak złożyć swoją aplikację

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze skanami uprawnień, certyfiaktów oraz świadectw pracy na adres:
marcin.kacer@barona.pl