Szybkie linki

monter/spawacz, Kanada

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Kanada
  • Ważne od: 27-03-2013
  • Ważne do: 10-04-2013

Dla naszego klienta poszukujemy 20 monterów spawaczy, chętnych do wyjazdu do pracy w Kanadzie.

Zadania:
- Montaż i spawanie aluminiowych elementów nadwozia cystern za pomocą TIG i MIG
- montaż i spawanie aluminiowych podzespołów metodą TIG i MIG
- kandydat musi umieć czytać i interpretować rysunki techniczne

Wymagania:
- Minimum 5 lat doświadczenia w spawaniu produkcyjnym z aluminium oraz/lub w produkcji przyczep i cystern potwierdzone referencjami od pracodawców
- Doświadczenie w montażu rur będzie mile widziane
- Wykształcenie kierunkowe – mile widziane, ale jeśli jest dobry kandydat to doświadczenie wystarczy.

Oferujemy:
- 22,55$ brutto/godzinę na początek.. Nadgodziny płatne x1, 5
+1$ za pracę na zmianach nocnych
- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- Umowę o pracę na kanadyjskich warunkach na minimum 2 lata
- Pomoc jeśli kandydat chciałby zabrać swoją rodzinę do Kanady

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowanych kandydatów, którzy mają odpowiednie doświadczenie zawodowe i referencje prosimy o przesyłanie CV na adres monter@epser.com