Szybkie linki

Spawacz, Niepołomice k. Krakowa

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Niepołomice k. Krakowa
  • Ważne od: 11-07-2013
  • Ważne do: 30-08-2013

Wymagane umiejętności

- wykształcenie średnie lub zawodowe
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- aktualne Świadectwo Kwalifikacyjne Spawacza metodą MAG 135
- odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa dyspozycyjność,
- umiejętność czytania rysunku technicznego w zakresie spawania
- wykonanie próby spawania z wynikiem pozytywnym

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
- wykonywanie prac spawalniczych konstrukcji stalowych w siedzibie Spółki
- wykonywanie prac spawalniczych maszyn specjalistycznego przeznaczenia w siedzibie Spółki
- wykonywanie prac montażowych konstrukcji stalowych oraz maszyn specjalistycznego przeznaczenia w siedzibie Spółki
- wykonywanie prac spawalniczych i montażowych maszyn specjalistycznego przeznaczenia u klientów Spółki

Oferujemy:
- umowę o prace,
- wynagrodzenie adekwatne do posianych kwalifikacji,
- pakiet socjalny

Jak złożyć swoją aplikację

e-mail: kadry@madro.pl
Osobiście w siedzibie spółki MADRO Kraków Sp. z o.o. (ul. Fabryczna 6, 32-005 Niepołomice)