Szybkie linki

Technolog branża spawalnicza, Janów Lubelski

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Janów Lubelski
  • Ważne od: 17-04-2013
  • Ważne do: 01-05-2013

Dla naszego dynamicznie rozwijającego sie skandynawskiego klienta w Janowie Lubelskim szukamy osobę na stanowisko technologa.

Zakres Obowiązków:

Nadzór technologiczny nad procesem produkcji zespołów spawanych do różnego rodzaju maszyn roboczych na etapie wdrażania produktu i produkcji seryjnej,
Bieżąca współpraca ze spawaczami oraz z nadzorem produkcji, zapobieganie problemom,
Walidacja przyrządów i wyposażenia stanowiskowego,
Wyszukiwanie optymalnych usprawnień w procesie produkcji,
Tworzenie, wdrażanie i aktualizowanie instrukcji stanowiskowych,
Zapewnienie powtarzalności, stabilności i standaryzacji procesów produkcyjnych,
Sporządzanie i dystrybucja dokumentacji technologicznej,
Wprowadzanie i aktualizacja danych technologicznych w systemie,
Sporządzanie kalkulacji pracochłonności poszczególnych zespołów,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (atutem będzie kierunek Mechanika i Budowa Maszyn),
Znajomość procesu produkcji zespołów spawanych do maszyn roboczych
Umiejętność przygotowania optymalnej technologii dla realizowanych procesów produkcyjnych i ciągłą ich optymalizację,
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
Umiejętność obsługi oprogramowania CAD (AutoCAD),
Umiejętność pracy w zespole,
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu,
Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, w tym słownictwo techniczne,
Doświadczenie na stanowisku mistrza produkcji będzie dodatkowym atutem,

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia w skandynawskim przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę)
możliwości rozwoju zawodowego
pomoc przy relokacji
atrakcyjne świadczenia socjalne

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o przesłanie swojego CV wraz z uprawnieniami na adres:

marcin.kacer@barona.pl

Proszę o umieszczenie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, tj. Dz.U. z 2002 r. Nr.101 poz.926 z późn.zm.)”