Szybkie linki

Spawacz TIG - stal nierdzewna, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 03-06-2013
  • Ważne do: 17-06-2013

Wymagane umiejętności

- min.2-letnie doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej
- aktualne uprawnienia na spawanie metodą TIG
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat.B
- gotowość do regularnych wyjazdów zagranicznych
- dobra organizacja pracy, samodzielność

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie na projektach zagranicznych

Dodatkowe informacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykonywanie spawów metodą TIG (stal nierdzewna, cienkie blachy) - urządzenia wykorzystywane w branży spożywczej

UWAGA!
Umowy o pracę podpisywane są w naszym biurze w Łodzi. Nie ma możliwości podpisania umowy bez osobistego stawienia się w biurze!

OFERUJEMY:
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
- wsparcie w zorganizowaniu transportu oraz zakwaterowania na terenie Holandii
- możliwość długoterminowego zatrudnienia
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

TERMIN ROZPOCZĘCIA: czerwiec 2013

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby spełniające wymogi oferty bardzo proszę o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@contrain.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać “SPAWACZ TIG“