Szybkie linki

Operator automatu do spawania 121, Zabrze/Katowice

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Zabrze/Katowice
  • Ważne od: 19-09-2013
  • Ważne do: 19-09-2014

Polski Holding Rekrutacyjny SA to zespół firm świadczących profesjonalne usługi z zakresu human resources.

Wchodząca w skład PHR SA spółka Heavy Duty poszukuje Spawacza Metodą 121

Zakres obowiązków:

- praca przy konstrukcjach stalowych

Wymagania:

- doświadczenie na analogicznych stanowiskach
- aktualne uprawnienia
- biegła znajomość rysunku technicznego
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie w województwie Śląskim

- zatrudnienie w oparciu o umowy cywilno prawne

- atrakcyjne wynagrodzenie

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowanych zachęcamy do złożenia swojej aplikacji na adres alicja.matysek@polskihr.pl