HYDRAULIK INSTALATOR CO ze znajomością języka niemieckiego OD ZARAZ !!!, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 09-10-2013
  • Ważne do: 23-10-2013

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
HYDRAULIK INSTALATOR CO
ze znajomością języka niemieckiego OD ZARAZ !!!

Opis stanowiska pracy:
Prace hydrauliczne i instalacje gazowe na terenie całych Niemiec (Sttutgard, Witten, Heilbronn i inne)

Oferujemy :
-Stawka:
1) 9 euro netto + organizacja i bezpłatne zakwaterowanie

Lub

2) 13 euro netto (ale tutaj kandydat sam musi sobie opłacać zakwaterowanie
oraz je samemu zorganizować. (Pierwszy raz pomożemy zorganizować)

Dużo godzin pracy
Praca na długi okres czasu
Ubezpieczenie – zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę
Rozpoczęcie pracy od ZARAZ

Wymagania:
Wykształcenie jako hydraulik bądź doświadczenie na stanowisku hydraulika w ostatnich latach potwierdzone świadectwami pracy/ referencjami
Znajomość języka niemieckiego (w stopniu minimum komunikatywnym) absolutnie wymagana!
Własny samochód- dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na własną rękę.

Jak złożyć swoją aplikację

Wszystkich kandydatów zainteresowanych naszą ofertą i spełniających wymagania prosimy o wysłanie maila na adres: holandia@eurowork.net.pl lub kontakt telefoniczny: 322580564.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
"W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedzibą w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami!