Szybkie linki

MONTER RUR - POMORZE,

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy:
  • Ważne od: 08-11-2013
  • Ważne do: 15-11-2013

Wymagane umiejętności

Zakres obowiązków:
- prefabrykacja rurociągów ze stali nierdzewnej na hali

Wymagania:
- doświadczenia w pracy przy prefabrykacji rur – stale nierdzewne
- umiejętność czytania rysunku izometrycznego

Oferujemy:
- Zakwaterowanie
- Transport
- Odzież ochronną
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Naszą główną działalność koncentrujemy w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego i chemicznego. Preferujemy różne formy współpracy, począwszy od samodzielnej wyceny i wykonania robót z materiałów własnych lub powierzonych, równocześnie zajmujemy się wynajmem pracowników i świadczeniem usług rekrutacyjnych. Specjalizujemy się w zatrudnianiu wyłącznie wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter rurociągów

Miejsce pracy: woj.pomorskie

Nr ref.:Mr/11-2013

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz wszelkich uprawnień na adres: rekrutacje@tech-export.pl

W tytule prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się wybranymi osobami.