Szybkie linki

Spawacz 135/138, Holandia, Nijkerk

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia, Nijkerk
  • Ważne od: 27-11-2013
  • Ważne do: 02-12-2013

Wymagane umiejętności

- certyfikat VCA – warunek konieczny!
- doświadczenie w zawodzie: min. 2 lata
- aktualne uprawnienia zawodowe: 135, 138
- komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego
- gotowość do podjęcia pracy za granicą

Dodatkowe informacje

ZADANIA:
- spawanie konstrukcji i elementów ze stali czarnej i nierdzewnej

Oferta
- podstawowe zarobki: 400€ netto za 40 godzin pracy
- duża ilość płatnych nadgodzin
- zakwaterowanie: zorganizowane, bezpłatne
- zwrot kosztów paliwa zużywanego na ewentualne dojazdy do pracy
- holenderska umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem

Jak złożyć swoją aplikację

malgorzata.malinowska@eastservice.pl