Szybkie linki

Monter Produkcji, Mysłowice

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Mysłowice
  • Ważne od: 23-04-2014
  • Ważne do: 23-05-2014

Agencja Pracy Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132. Dla naszego Klienta - producenta pojazdów do transportu specjalistycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter Produkcji

MONTER PRODUKCJI

Zakres obowiązków:
Stanowisko produkcyjne, praca z konstrukcjami poliestrowymi, aluminiowo-poliestrowymi, drewniano-poliestrowymi.

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe (najlepiej z zakresu mechaniki)
Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym/pokrewnym stanowisku
Doświadczenie w branży może zrekompensować brak wykształcenia.
Umiejętności posługiwania się narzędziami elektrycznymi
Umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym
Precyzja, dokładność, odpowiedzialność, obowiązkowość, sumienność
Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP na najwyższym poziomie.

Dodatkowe informacje

Nasz Klient oferuje:

Praca w profesjonalnej firmie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem
Praca w zgranym i rzetelnym zespole
Umowę o pracę
Godziny pracy: 7-15

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres mailowy: katowice@agencja-headhunters.eu
z tematem wiadomości: Monter Produkcji - Mysłowice