Szybkie linki

Spawacz, Oława

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Oława
  • Ważne od: 02-04-2014
  • Ważne do: 16-04-2014

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach.
W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad
30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Spawacz
Nr ref.: ST/WRC/2014
Miejsce pracy: Oława
Zakres obowiązków:
• wykonywanie prac spawalniczych zgodnie ze specyfiką zakładu
• kompleksowa obsługa urządzeń spawalniczych
• zapewnienie procesu spawania o najwyższej jakości

Wymagania:

• wykształcenie mim. zawodowe
• uprawienia TIG
• min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz
• umiejętność spawania blach aluminiowych
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością nawiązania stałej współpracy z naszym Klientem
• pracę na pełen etat (1/1)
• szkolenie stanowiskowe
• możliwość zdobycia doświadczenia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: anna.szumlanska@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl