Szybkie linki

KIEROWNIK ROBÓT, POŁANIEC

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: POŁANIEC
  • Ważne od: 03-04-2014
  • Ważne do: 17-04-2014

- Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży energetycznej ( remonty kotłów/ modernizacje turbozespołów)-warunek konieczny,
- Umiejętność zarządzania i kierowania zespołem, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
- Wykształcenie średnie, wyższe techniczne mile widziane,
- Aktualne uprawnienia SEP D i E,
- Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego,
- Dobra znajomość rynku budownictwa energetycznego,
- Dyspozycyjność, gotowość do okresowej pracy w delegacji.

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- Bezpośredni nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu budowlanego,
- Kontrolowanie jakości, terminowości, zgodności z dokumentacją wykonywanych prac,
- Koordynowanie brygad montażowych,
- Przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją budowlaną,
- Raportowanie działań swoich i zespołu.
Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i osobistego zaangażowania,
- Zapewniamy zakwaterowanie,
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Możliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu,

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: rekrutacja@semiserwis.pl
W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.