Szybkie linki

Monter Węzłów CO, Tuchom k.Gdyni

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Tuchom k.Gdyni
  • Ważne od: 19-05-2014
  • Ważne do: 30-06-2014

Wymagane umiejętności

WYMAGANIA:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku;

- Uprawnienia do spawania ręcznego w obrotniku;

- Uprawnienia na suwnice obsługiwane z poziomu zero;

- Dyspozycyjność;

- Zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność

- Możliwość dojazdu do Tuchomia;

- Umiejętność pracy zespołowej;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Samodzielnie montowanie węzłów ciepłowniczych C.O. od podstaw na podstawie dokumentacji technicznej tj. rysunku technicznego płaskiego 2D i/lub 3 D i schematu hydraulicznego oraz instrukcji;

- Umiejętności uszczelniania połączeń gwintowych i kołnierzowych;

- Czynności ślusarskie oraz obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich;

- Podstawowa umiejętność pracy z komputerem.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie zgłoszeń z dopiskiem w temacie wiadomości MON/01/TU, na adres mailowy : piotr.wolak@grupaprogres.pl