Szybkie linki

Monter konstrukcji, Rybnik

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Rybnik
  • Ważne od: 08-04-2014
  • Ważne do: 22-04-2014

Wymagane umiejętności

W związku z realizacją bieżących projektów SEMI SERWIS S.A.
Poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Rybnik
Nr ref.: MKS/ER/04/2014
Zakres obowiązków:
- Praca na stanowisku montera w brygadach montersko-spawalniczych,
- Praca przy szlifowaniu konstrukcji stalowych.

Dodatkowe informacje

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na elektrowniach,
- Uprawnienia energetyczne E G II,
- Samodzielność i zaangażowanie,
- Gotowość podjęcia pracy od 15 kwietnia 2014 r.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 14-16 zł netto/rbg (stawka uzależniona od doświadczenia)
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Możliwość współpracy na kolejnych projektach.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzula: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. nr 133 poz. 883)." oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: rekrutacja@semiserwis.pl
W tytule wiadomości prosimy o podanie MKS/ER/04/2014.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.