Monter(ślusarz)– ze znajomością języka francuskiego, Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 16-04-2014
  • Ważne do: 07-05-2014

- komunikatywna znajomość języka francuskiego(weryfikacja), warunek konieczny
- b. dobra znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie min. 1 rok
- umiejętność szczepiania poszczególnych elementów

Dodatkowe informacje

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
- składki od średniej krajowej
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone
- zagwarantowana odzież robocza i wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Opis stanowiska pracy:
- praca na zakładzie przy montażu elementów konstrukcji stalowych
- prace na podstawie rysunku technicznego
- szczepianie poszczególnych elementów

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres mailowy dominik.machaj@workexpress.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami