Szybkie linki

Spawacz 141/111 gr. mat. 5, Połaniec

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Połaniec
  • Ważne od: 25-04-2014
  • Ważne do: 09-05-2014

Wymagane umiejętności

- Doświadczenie przy prefabrykacji rur,
- Aktualne uprawnienia 141 gr. mat. 5 –UDT – warunek konieczny,
- Samodzielność i zaangażowanie.

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- Praca na stanowisku spawacza w brygadach montersko-spawalniczych,
- Praca na hali przy prefabrykacji rur.

Oferujemy:

- Zapewniamy zakwaterowanie,
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: rekrutacja@semiserwis.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie spawacz 141 gr. mat. 5

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.