Szybkie linki

Spawacz 136 grupa mat. 1.2, Wrocław

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Wrocław
  • Ważne od: 06-05-2014
  • Ważne do: 20-05-2014

- Doświadczenie przy spawanie blach doczołowych na zsypach i absorwerach
- Aktualne uprawnienia 136 gr. mat. 1.2 – TUV, UDT, DNV – warunek konieczny,
- Samodzielność i zaangażowanie.

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- Praca na stanowisku spawacza w brygadach montersko-spawalniczych,

Oferujemy:

- Zapewniamy zakwaterowanie,
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzula: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. nr 133 poz. 883)" oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: rekrutacja@semiserwis.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie spawacz 136 gr. mat. 1.2