Szybkie linki

KONTROLER SPAWU - LABORATORIUM, Opole

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Opole
  • Ważne od: 17-06-2014
  • Ważne do: 18-07-2014

Dla naszego międzynarodowego Klienta firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowo powstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek.
Jest to praca stała, tylko w Polsce wyłącznie w OPOLU.
Nie organizujemy zakwaterowania.

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy w laboratorium
- umiejętność operowania narzędziami pomiarowymi
- wykształcenie wyższe
- dobra umiejętność czytania rysunków technicznych
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
- dobre umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie oraz umiejętność rozwiązywania problemów
- posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi komputera - swoboda w obsłudze programu Excel
- zdolności matematyczne i statystyczne
- uprawnienia do wykonywania badań niszczących VT1+VT2 (będzie atutem)
- umiejętność spawania (mile widziane)
- umiejętności lakiernicze (mile widziane)

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- opisywanie detalu przeznaczonego do kontroli
- preparowanie próbek do badań (polerowanie, wykwaszanie)
- przeprowadzanie testów Micro/Macro złączy spawanych
- obsługiwanie ramienia pomiarowego
- przeprowadzanie testów montażowych
- kontrola wizualna spawów
wykonywanie badan niszczących/nieniszczących złączy spawanych
- wypełnianie i analiza raportów dotyczących przeprowadzanych testów zgodnie z zasadami obowiązującymi w organizacji
- zgłaszanie pomysłów usprawnień dotyczących pracy w laboratorium

Oferta:
- praca w stabilnym, międzynarodowym środowisku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Polaris
- pakiet benefitów

Jak złożyć swoją aplikację

Proces rekrutacji jest wieloetapowy, zatem prosimy o uważne czytanie ogłoszeń i instrukcji.

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY BY APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ:

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.