Szybkie linki

SPAWACZ TECHNICZNY/USTAWIACZ, Opole

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Opole
  • Ważne od: 17-06-2014
  • Ważne do: 31-07-2014

Dla naszego międzynarodowego Klienta firmy Polaris - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do nowo powstającego zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek.
Jest to praca stała, tylko w Polsce wyłącznie w OPOLU.
Nie organizujemy zakwaterowania.

Oczekiwania:

- wykształcenie techniczne
- mile widziane uprawnienia spawalnicze
- umiejętność spawania MAG
- 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku
- doświadczenie w ustawianiu robotów spawalniczych
- doświadczenie w pracy z dokumentacją
- doświadczenie w udoskonalaniu procesów
- bardzo dobra znajomość MS Excel
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- ustawianie robotów spawalniczych
- nadzorowanie i usprawnianie procesu spawania
- wizualna kontrola spoin
- tworzenie raportów zmianowych
- tworzenie instrukcji pracy na maszynach
- tworzenie instrukcji oraz opisów narzędzi
- współpraca z działem jakości oraz inżynierami
- prowadzenie spotkań grup roboczych rozwiązujących dany problem
- inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Jak złożyć swoją aplikację

Proces rekrutacji jest wieloetapowy, zatem prosimy o uważne czytanie ogłoszeń i instrukcji.

link do ogłoszenia na stronie:

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY BY APLIKOWAĆ POPRZEZ STRONĘ (jest to jedyna droga poprawnej aplikacji):

www.aplikujdopolaris.com wybierając stanowisko technik spawalni

Pod podanym adresem znajduje się test kwalifikacyjny, któremu należy poświęcić około pół godziny. Do testu można podejść tylko raz zatem prosimy o uwagę i szczerość w jego wypełnianiu.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.