Szybkie linki

SPAWACZ TIG FRANCJA, Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 03-07-2014
  • Ważne do: 17-07-2014

- udokumentowane doświadczenie jako spawacz TIG(świadectwa pracy, certyfikaty spawalnicze, dodatkowe uprawnienia, książeczka spawacza),
- własny samochód do wyjazdu mile widziany,
- znajomość języka francuskiego mile widziana,
- chęć i zapał do pracy.

Dodatkowe informacje

Obowiązki:
- spawanie metodą TIG.

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie,
- stawka godzinowa 13 euro netto,
- umowę o pracę na czas określony,
- ubezpieczenie w Polsce i za granicą,
- opiekę koordynatora we Francji.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: rekrutacja@jne.com.pl lub rekrutacja.jne@gmail.com (w temacie proszę wpisać SPAWACZ TIG).
W CV NALEŻY umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam/łem w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam.

PRACA OD ZARAZ!!!!!!!!!!!!!!