SPAWACZ TIG rur z komunikatywnym niemieckim (Lipsk, Niemcy), okolice Lipska

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: okolice Lipska
  • Ważne od: 22-07-2014
  • Ważne do: 14-08-2014

• aktualne uprawnienia spawalnicze 141 TÜV WARUNEK KONIECZNY!
• min. 3 lata doświadczenia w spawaniu rurociągów
• znajomość rysunku technicznego
• znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację z pracodawcą niemieckim (WARUNEK KONIECZNY!)

Agencja Pośrednictwa Pracy MOBILITY PLUS działająca na rynku pracy od 2007 roku, posiadająca certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 3711, dla swojego niemieckiego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisko:

SPAWACZ TIG rur z komunikatywnym niemieckim
(Lipsk, Niemcy)
Zadania:
• Spawanie rurociągów na podstawie rysunku technicznego

• prawo jazdy kat. B i własne auto mile widziane

Oferujemy:
• rozpoczęcie pracy OD ZARAZ!
• zatrudnienie na warunkach niemieckich
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim z dopiskiem SPAWACZ TIG na adres email: biuro.mobilityplus@wp.pl
Kontakt: (0048) 698 975 079
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami