Szybkie linki

Brygadzista Działu Produkcji, Zabrze

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Zabrze
  • Ważne od: 14-07-2014
  • Ważne do: 31-07-2014

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna z branży konstrukcji stalowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Brygadzista Działu Produkcji

Miejsce pracy: Zabrze
Region: śląskie

Opis stanowiska:
• Kierowanie działem produkcji i utrzymania ruchu (zespół do 20 osób)
• Doskonalenie działu w kierunku produkcji przemysłowej
• Zapewnienie wydajnej produkcji o wysokiej jakości
• Ciągła optymalizacja procesów, procedur oraz organizacji pracy
• Sporządzanie sprawozdań, ustalanie celów, działań i inwestycji
• Kierowanie personelem oraz dbanie podnoszenie jego kwalifikacji
• Odpowiedzialność za spełnianie wymogów dotyczących BHP oraz ochrony środowiska
• Współpraca przy realizacji projektów rozwojowych oraz wdrażaniu systemu ERP do produkcji

Wymagania:

• Praktyczne wykształcenie techniczne np. w zakresie budowy konstrukcji stalowych, ślusarstwa, obróbki blach
• Wieloletnie doświadczenie na stanowisku mistrza lub kierownika produkcji
• Praktyczna umiejętność spawania i podstawowa wiedza odnośnie technologii spawania

Mile widziane:
• Znajomość języków obcych: angielskiego lub niemieckiego

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

• Umowa o pracę
• Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Niezbędne narzędzia pracy

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy: estera.beniowska@agencja-headhunters.eu
W temacie wiadomości prosimy wpisać: Brygadzista Działu Produkcji