Szybkie linki

Pracownik techniczny – Ślusarz – Spawacz, Gdańsk

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk
  • Ważne od: 22-07-2014
  • Ważne do: 31-08-2014

LOTOS Serwis Sp. z o.o. wchodząca w skład Grupy LOTOS S.A. działa w branżach: mechanicznej, elektrycznej oraz automatyki i systemów sterowania. Realizuje usługi: utrzymania ruchu, obsługi urządzeń i instalacji, wykonawstwa remontów oraz diagnostyczno-pomiarowe. Dysponuje szerokimi uprawnieniami: Ex, elektrycznymi, dozorowymi, kolejowymi, szeregiem certyfikatów.
Obecnie LOTOS Serwis sp. z o.o., poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik techniczny – Ślusarz – Spawacz

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne,
- minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w pracach ślusarsko-spawalniczych,
- bardzo dobry stan zdrowia i brak przeciwwskazań do prac na wysokości,
- mile widziane uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych z napędem silnikowym i/lub do obsługi suwnic,
- uprawnienia spawalnicze,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- sumienność, dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego uczenia się,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- prawo jazdy kat. B.
- dyspozycyjność.

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- budowa nowych oraz remonty i modernizacje już istniejących konstrukcji stalowych,
- prace związane z bezpośrednim utrzymaniem ruchu mechanicznego, prace ślusarskie, spawalnicze, monterskie,
- przeglądy i remonty maszyn i urządzeń,
- spawanie metodami 111, 135, 136.

Kandydatom oferujemy:

- umowę o pracę,
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna i dentystyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę,
- możliwości podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego, klikając w link podany poniżej. Prosimy o załączenie cv oraz listu motywacyjnego.