Szybkie linki

Spawacz MAG 135, Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 22-08-2014
  • Ważne do: 19-09-2014

Wymagane umiejętności

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- aktualne certyfikaty spawalnicze
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- skrupulatność
- mile widziane auto na wyjazd za granicę
- mile widziana znajomość języka francuskiego lub języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

- spawanie elementów i konstrukcji ze stali (spawanie korytarzy powietrza)
- metoda: MAG 135 w pozycji czołowej i pachwinowej
- materiał: stale niestopowe i niskostopowe z grupy materiałowej 1

Oferujemy:
- umowę o pracę na polskich warunkach
- darmowe zakwaterowanie
- opiekę koordynatora
- pomoc w organizacji wyjazdu
- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy:

damian.wasiak@ipf.jobs
rekrutacja@ipf.jobs