Inspektor Badań Nieniszczących, Szczecin, województwo Zachodniopomorskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, województwo Zachodniopomorskie
  • Ważne od: 09-09-2014
  • Ważne do: 31-10-2014

Wymagane umiejętności

Wymagania:
• Uprawnienia dla metod UT2,RT2,PT2
• Min. rok udokumentowanego doświadczenia zawodowego przy wykonywaniu badań nieniszczących połączeń spawanych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
• Wykształcenie techniczne
• Znajomość przepisów w zakresie badań nieniszczących
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność, rzetelność, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje

Dodatkowe atuty:
• Uprawnienia dla metod Mt2, VT2
• Doświadczenie na projektach w sektorze offshore

Obowiązki:
• Przeprowadzanie badań nieniszczących przy zastosowaniu odpowiednich procedur i technik
• Sporządzanie protokołów z wykonywanych badań
• Praca na projektach w sektorze offshore

Oferujemy:
• Pracę na atrakcyjnych i elastycznych warunkach
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
• Możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
• Pracę w gronie specjalistów w partnerskiej i kooperacyjnej atmosferze

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz certyfikatów wraz z klauzulą wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: info@ndtreports.eu bądź poprzez formularz rekrutacyjny na naszej stronie internetowej.

W tytule prosimy o wpisanie: Imię i nazwisko/ Inspektor NDT

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.