Szybkie linki

Elektromechanik, Szczecin

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Szczecin
  • Ważne od: 17-09-2014
  • Ważne do: 12-10-2014

Wymagane umiejętności

• wykształcenie średnie techniczne,
• minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• aktualne świadectwo kwalifikacyjne przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych - E/Gr.1,
• wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyzacji produkcji, elektroniki, elektryki, pneumatyki i mechaniki,
• zdolność analitycznego myślenia,
• dobra organizacja własnej pracy,
• umiejętność pracy zespołowej,
• mile widziana znajomość PLC i zasad TPM,
• wskazane badania sanitarno-epidemiologiczne,
• mile widziane świadectwo kwalifikacyjne przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – E/Gr.2.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: EM/09/2014

Zadania:
• utrzymywanie sprawności maszyn, instalacji i urządzeń elektrycznych,
• montowanie instalacji, podzespołów i urządzeń elektrycznych,
• lokalizowanie uszkodzeń i wykonywanie napraw urządzeń,
• sprawdzanie i analizowanie przyczyn przestojów maszyn,
• mile widziane umiejętności w zakresie automatyki.

Jak złożyć swoją aplikację

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,
• nowoczesne narzędzia pracy,
• dodatek do wynagrodzenia w postaci premii.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: szczecin@adecco.pl
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.