Szybkie linki

Spawacz TIG / Monter, Mrowino (okolice Poznania)

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Mrowino (okolice Poznania)
  • Ważne od: 23-10-2014
  • Ważne do: 06-11-2014

Wymagane umiejętności

- umiejętność spawania TIG 141(warunek konieczny)
- aktualne certyfikaty spawalnicze 141 potwierdzające kwalifikacje
- minimum 3-letnie doświadczenie w spawaniu metodą TIG
- umiejętność pracy w zespole
- możliwość wykonywania różnorodnych zadań
- uczciwość
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność spawania innymi metodami będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

Zakres zadań:
- praca w ekipie serwisowej
- montaż instalacji przemysłowych na obiekcie u klienta
- praca w warsztacie lub w delegacji

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w Polsce na podstawie umowy o pracę!
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz płatne nadgodziny / delegacje
- ciekawą i różnorodną pracę
- dobre i stabilne warunki współpracy

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: poznan@limes-consult.de z dopiskiem SPAWACZ TIG/MONTER

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Piątkowska 84B/11
60-649 Poznań
Tel.: (48) 794 978 695
poznan@limes-consult.de
www.limes-consult.pl

ZACHĘCAMY DO POLUBIENIA NASZEJ STRONY NA FACEBOOKU, na której znajdują się aktualne informacje o prowadzonych rekrutacjach: