Szybkie linki

Praca dla spawacza (MAG), Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 28-10-2014
  • Ważne do: 03-11-2014

Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawacza MAG.
Zakres obowiązków:
- spawanie dużych konstrukcji metalowych
- cięcie palnikiem gazowym
- szlifowanie elementów konstrukcyjnych
Wymagania:
- certyfikat spawalniczy MAG
- doświadczenie
- własny samochód
- znajomość języka obcego (angielski lub holenderski)
Oferujemy:
-wynagrodzenie 400 euro netto / 40h pracy
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
CV oraz skany uprawnień proszę wysłać na adres mailowy tomaszek@covebo.pl w tytule wpisując ‘spawacz MAG’