Szybkie linki

MONTER WENTYLACJI STOCZNIA, HOLANDIA

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: HOLANDIA
  • Ważne od: 31-10-2014
  • Ważne do: 30-11-2014

Wymagane umiejętności

• wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym
• min. 5 lat doświadczenia na w/w stanowisku
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z pracodawcą WARUNEK KONIECZNY
• prawo jazdy kat. B i własne auto mile widziane

Agencja Zatrudnienia GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. posiadająca certyfikat nr 11343 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, dla swojego Klienta w Holandii poszukuje osób do pracy.

Zadania:
• praca przy montażu nowej wentylacji na pokładzie statku
• montaż elementów wg. rysunku technicznego
• testowanie obwodów, sprawdzanie połączeń

OFERUJEMY:
• rozpoczęcie pracy od zaraz
• legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy na warunkach holenderskich
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim lub angielskim z dopiskiem MONTER WENTYLACJI na adres email: biuro.grupamobility@wp.pl
Kontakt: 22 266 04 95 lub 784 584 110