Szybkie linki

Monter Konstrukcji Stalowych , Wielka Brytania

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Wielka Brytania
  • Ważne od: 28-11-2014
  • Ważne do: 19-12-2014

Doświadczenie przy montowaniu konstrukcji stalowych na budowie
Umiejętność montażu dużych elementów
Bardzo dobra umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
Umiejętność obsługi maszyn i narzędzi ślusarskich: gilotyny, palniki, piły, prasy, szlifierki itp.
Uprawnienia spawalnicze 135 i 136 mile widziane

Dodatkowe informacje

Zadania na stanowisku:

Samodzielne montowanie elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny
Składanie elementów konstrukcji stalowych mostów, wiaduktów i hal
Łączenie sekcji, prostowanie konstrukcji, trasowanie usztywnień
Szczepianie, cięcie, gięcie, szlifowanie
Czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w firmie brytyjskiej na dłuższy czas
Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za nadgodziny
Podpisanie kontraktu przed wyjazdem z Polski
Darmowa pomoc w załatwieniu formalności
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres spawacz@jobs.pl z dopiskiem STEEL/EREC