Szybkie linki

Mistrz, Gdynia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdynia
  • Ważne od: 02-01-2015
  • Ważne do: 02-02-2015

Energomontaż-Północ Gdynia Sp. z. o o., należąca do grupy MARS Shipyards & Offshore, wiodący polski producent wysoko wyspecjalizowanych, w pełni wyposażonych konstrukcji stalowych dla sektora offshore, energetyki konwencjonalnej, odnawialnej i nuklearnej, przemysłu chemicznego i petrochemicznego, przemysłu okrętowego, realizująca przebudowy specjalistycznych jednostek obsługujących morskie farmy wiatrowe oraz morski przemysł wydobywczy, aktualnie poszukuje:
MISTRZ
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
• nadzorowanie postępu prac produkcyjnych
• bieżące koordynowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych
• bieżący nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych , monitoring wskaźników wydajnościowych
• nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP
• planowanie prac podległego zespołu
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe z zakresu spawalnictwa
• minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży Offshore
• umiejętność czytania rysunków technicznych, technologii spawania i montażu
• znajomość i przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji
• umiejętność pracy pod presją czasu
• umiejętność kierowania zespołem
• znajomość procesu produkcyjnego
Oferujemy:
• elastyczne formy zatrudnienia
• możliwość udziału w rozwojowych i prestiżowych projektach międzynarodowych
• niezbędne narzędzia pracy
• pakiety szkoleń
• możliwość rozwoju zawodowego
Rozwijajmy i zmieniajmy się razem!

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@energomontaz-polnoc.com.pl wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Jak złożyć swoją aplikację

rekrutacja@energomontaz-polnoc.com.pl