Szybkie linki

Spawacz (Kanada), Kanada

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Kanada
  • Ważne od: 05-01-2015
  • Ważne do: 19-01-2015

Wymagane umiejętności

Zadania i obowiązki:
- Spawanie metodą MIG oraz montaż elementów na prefabrykacji
- Czytanie planów i rysunków technicznych
- Obsługa giętarek, szlifierek, wierteł, przecinarek plazmowych
- Wykonywanie prac zgodnie z normami i specyfikacją, spełnianie wymagań jakościowych

Wymagania:
- Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza/montera
- Ukończone kursy spawalnicze / wykształcenie w zakresie spawalnictwa
- Obywatelstwo polskie + paszport biometryczny
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Możliwość wyjazdu do pracy na 12 miesięcy

Programem objęte zostaną osoby w wieku od 18-35 lat

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki socjalne
- Darmowe przeloty do Kanady
- Darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące
- Szkolenie podnoszące kwalifikacje
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
- Darmowa pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem zatrudnienia na terenie Kanady

Testy spawalnicze będą odbywać się w styczniu 2015 roku w Warszawie i Katowicach.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy i przesłanie aplikacji - CV w wersji angielskiej oraz dokumentów na adres: spawacz@jobs.pl wraz z numerem referencyjnym w tytule maila: SPAW/CA/PRJobs.pl

spawacz@jobs.pl