Szybkie linki

Majster (prace spawalnicze), Kielce

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Kielce
  • Ważne od: 16-01-2015
  • Ważne do: 13-02-2015

•Wykształcenie techniczne (minimum średnie), preferowane kierunki Spawalnictwo, Inżyniera Metali lub Mechanika i Budowa Maszyn
•Dyplom Międzynarodowego Spawalnika - IWE
•Doświadczenie i znajomość branży spawanych konstrukcji stalowych
•Umiejętność czytania rysunku technicznego
•Doświadczenie na stanowisku Spawalnika
•Wysoka motywacja do pracy
•Dyspozycyjność

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:
•Nadzór nad poprawnym wykonaniem procesów technologicznych przy wytwarzaniu stalowych konstrukcji spawanych
•Prowadzenie nadzoru nad pracami spawalniczymi
•Zarządzanie grupą spawaczy na Wytwórni Konstrukcji Stalowych
•Motywowanie pracowników i kontrola jakości ich pracy

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikację proszę przesyłać mailem na adres:
marta.kozlowska@skanska.pl
z dopiskiem Majster (prace spawalnicze)