Szybkie linki

Specjalista Spawalnik, Szczecin

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Szczecin
  • Ważne od: 16-02-2015
  • Ważne do: 31-03-2015

Wymagane umiejętności

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne.
- Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
- Umiejętności zespołowe, precyzyjność i dokładność.
- Chęć pracy na zmiany.
- Dobry język angielski lub/i (najlepiej) niemiecki.

Dodatkowe informacje

Zadania:
- Skuteczna implementacja procesów produkcji we współpracy z innymi jednostkami produkcyjnymi.
- Wizualne kontrole jakości szwów spawalniczych i komponentów.
- Monitorowanie i kontrola przygotowania szwów spawalniczych, sekwencji spawalniczej i procedury podgrzewającej.
- Kontrola zgodności parametrów spawalniczych.
- Przygotowywanie dokumentacji spawalniczej.
- Przygotowywanie procedury spawania, kwalifikacje operatora I spawacza.
- Monitorowanie i zgodność z BHP.

Jak złożyć swoją aplikację

OFORNY GmbH
Seebeck Offshore Industriepark
Riedemannstr. 1
D-27572 Bremerhaven

Adres e-mail: gryfia@bremen.info.pl
Tel. kontakt. +49 151 668 323 78