Szybkie linki

Monter-spawacz MAG 135 , Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 13-03-2015
  • Ważne do: 30-04-2015

-udokumentowane doświadczenie zawodowe jako monter-spawacz/spawacz,
-aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135,
-doświadczenie w spawaniu stali czarnej i nierdzewnej,
-umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
-umiejętność wykonywania prac ślusarskich (obsługa narzędzi),
-umiejętność cięcia palnikiem gazowym,
-mile widziany własny samochód,
-mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (weryfikacja telefoniczna).

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter-spawacz MAG 135

Miejsce Pracy: FRANCJA

Opis stanowiska pracy:
-praca na zakładzie przy spawaniu elementów taśmociągów dla branży spożywczej,
-spawanie metodą MAG 135 stali czarnej lub nierdzewnej (grubość materiału 10-50mm),
-wszystkie prace wykonywane na podstawie rysunku technicznego,
-przygotowanie elementów konstrukcji pod montaż i spawanie poprzez cięcie, gięcie, szlifowanie itp.,
-obsługa narzędzi ślusarskich: giętarka, wiertarka, szlifierka itp.
-cięcie blach palnikiem.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- wynagrodzenie około 1800 euro netto/164h,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- składki od średniej krajowej,
- opiekę polskiego koordynatora,
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:
d.machaj@workexpress.pl