Szybkie linki

Spawacz | Niemcy, okolice Frankfurtu (Niemcy)

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: okolice Frankfurtu (Niemcy)
  • Ważne od: 27-03-2015
  • Ważne do: 03-04-2015

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie
- wykształcenie kierunkowe jako ślusarz, mechanik lub pokrewne,
- doświadczenie zawodowe w branży
- prawo jazdy kat. B
- samochód ( mile widziany)
- umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym
- doświadczenie w pracy za granicą (mile widziane)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
- zatrudnienie ciągłe przez cały rok
- ponadtaryfowe wynagrodzenie godzinowe
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
- dieta za każdy przepracowany dzień
- opłacone zakwaterowanie (pokój wyposażony z dostępem do kuchni lub
z kuchnią)
- stałe tygodniowe dodatki pieniężne na przejazdy
- możliwość bezpłatnego dokształcania językowego oraz fachowego w naszym centrum szkoleniowym przy pełnym wynagrodzeniu po zatrudnieniu
- ochronną odzież roboczą oraz skrzynkę narzędziową
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- przyporządkowanie odpowiedniej najkorzystniejszej klasy podatkowej,
- stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego
- urlop wypoczynkowy
- dodatki pieniężne na dzieci w wieku przedszkolnym 6 roku życia (dodatki
do kosztów przedszkola)

Zadania:
- charakter pracy uzależniony od doświadczenia kandydata
- spawanie różnej wielkości elementów metodą MAG lub TIG

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą
o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: biuro@praca-niemcy.com.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Spawacz”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo
pod numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00, w dniach od poniedziałku do piątku.

Więcej ofert pracy naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie
internetowej: http://www.praca-niemcy.com.pl

Zapraszamy również na osobiste spotkania
w siedzibach naszych firm.