Szybkie linki

Technik Narzędziowy, Gdynia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdynia
  • Ważne od: 25-03-2015
  • Ważne do: 30-04-2015

Energomontaż-Północ Gdynia Sp. z. o o., należąca do grupy MARS Shipyards & Offshore wiodący polski producent wysoko wyspecjalizowanych, w pełni wyposażonych konstrukcji stalowych dla sektora offshore, energetyki konwencjonalnej, odnawialnej i nuklearnej, przemysłu chemicznego i petrochemicznego, przemysłu okrętowego. Spółka realizuje również przebudowy specjalistycznych jednostek obsługujących morskie farmy wiatrowe oraz morski przemysł wydobywczy

TECHNIK NARZĘDZIOWY

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
• bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem technicznym narzędzi
• planowanie przeglądów oraz kontakt z serwisami maszyn
• zarządzanie magazynem narzędzi skrawających oraz materiałów
• zapoznanie nowych pracowników z zasadami BHP
• nadzór nad substancjami niebezpiecznymi i środkami BHP w dziale
Wymagania:
• średnie zawodowe, techniczne
• doświadczenie w pracy z narzędziami do obróbki metalu (toczenie, frezowanie, szlifowanie itp.)
• znajomość rysunku technicznego
• wiedza z zakresu obróbki skrawaniem, budowy maszyn i narzędzi skrawających
• sumienność
• dokładność

Rozwijajmy i zmieniajmy się razem!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@energomontaz-polnoc.com.pl wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jak złożyć swoją aplikację

rekrutacja@energomontaz-polnoc.com.pl