Szybkie linki

Spawalnik, Gdynia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdynia
  • Ważne od: 07-05-2015
  • Ważne do: 21-05-2015

• Wykształcenie wyższe techniczne o specjalizacji Spawalnictwo lub pokrewnej specjalizacji
• Warunek konieczny minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Spawalnika (konstrukcje stalowe, modułowe, rurociągi)
• Uprawnienia pożądane na stanowisku: dyplom EWE/IWE IWI-C,, certyfikat VT2
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość pakietu MS Office,
• Znajomość podstawowych norm spawalniczych EEMUA, DNV OSC 401
• Znajomość standardów Offshor`owych
• Znajomość procesów spawalniczych

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:
• Analiza dokumentacji technicznej oraz spawalniczej dla realizowanych projektów.
• Udział w kwalifikowaniu technologii spawania (WPQR) oraz tworzeniu instrukcji technologicznych (WPS) i przygotowanie dokumentacji,
• Planowanie i nadzorowanie produkcji pod względem jakości, terminowości
• Prowadzenie wykazów WPS-ów na danym projekcie,
• Nadzór nad pracami spawalniczymi oraz jakością prowadzonych prac (protokoły, usuwanie niezgodności wprowadzanie działań
• zapobiegawczych)
• Nadzór nad dokumentacją jakościową oraz jej doskonalenie
• Udział w rozwoju technologii spawalniczych,
• Nadzór nad procesami spawania i obróbki cieplnej w trakcie realizacji danego projektu

Jak złożyć swoją aplikację

rekrutacja@energomontaz-polnoc.com.pl