Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG, Niemcy, Ulm

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy, Ulm
  • Ważne od: 13-05-2015
  • Ważne do: 13-06-2015

- wykształcenie jako ślusarz lub spawacz lub inne z zakresu obróbki metali,
- mile widziane aktualne uprawnienia,
- doświadczenie w obróbce metali,
- dobra, praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziany własny samochód (zwracamy koszty dojazdów),
- dyspozycyjność,
- sumienność i gotowość do relokacji,
- przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Ogólny zakres obowiązków:

- spawanie metodą MIG/MAG,
- praca na własnym stanowisku (hala/warsztat) w oparciu o rysunek techniczny,
- obsługa elektronarzędzi,
- przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
- dbałość o wysoką jakość pracy.

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikacje prosimy składać na adres e-mail praca@pracowicie.pl