Szybkie linki

Spawacz 131 141, Elbląg

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Elbląg
  • Ważne od: 26-06-2015
  • Ważne do: 30-06-2017

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPAWACZ 131 141

Miejsce pracy: Elbląg
Nr. referencyjny: SPA/GD/11/2014
Rodzaj Umowy: Umowa Zlecenie

Obowiązki:

• spawanie w aluminium;
• metoda 131/141;
• przy produkcji naczep samochodowych.
Wymagania:

• doświadczenie min. 2-3 lata;
• dyspozycyjność;
• komunikatywność.

Oferujemy:

• mieszkanie dla spawaczy spoza Elbląga (media po stronie pracownika);
• wynagrodzenie płatne w terminie;
• zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
Uprzejmie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały one określone jako „mile widziane”. Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Jak złożyć swoją aplikację

cv na maila: rekrutacja@aterima.pl w tytule wpisując nr. ref.: spawacz/elbląg