Szybkie linki

Spawacz MAG 135, TIG 141, Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 05-08-2015
  • Ważne do: 31-08-2015

- doświadczenie pracy jako spawacz w spawaniu pod ultradźwięki,
- certyfikat spawalniczy w metodach MAG 135 i 141 TIG
- doświadczenie przy spawaniu, spawów wielowarstwowych
- własny samochód na wyjazd do Francji,
- obowiązkowe próbki spawalnicze w Katowicach - bezpłatne.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska / obowiązki:
- praca na zakładzie przy spawaniu konstrukcji stalowych – stal czarna
- grubość spawanego materiału od 3mm do 20mm,
- spawanie doczołowo BW i pachwinowo FW
- spawanie elementów jednostkowych lub krótkich serii
-prace ślusarskie
- wykonane spawy badane na ultradźwięki

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
- wynagrodzenie około 1700 euro netto/152 godziny,
- składki od średniej krajowej,
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
- zagwarantowana odzież robocza i wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Jak złożyć swoją aplikację

milena.gruczelak@workexpress.pl