Szybkie linki

SPAWACZ DOZOROWY, Olsztyn

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Olsztyn
  • Ważne od: 07-09-2015
  • Ważne do: 31-10-2015

Wymagane umiejętności

-min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
-wykształcenie min. zawodowe
-uprawnienia spawacza dozorowego w dowolnej metodzie
-umiejętność budowania średnic z rysunku technicznego
-dobra organizacja, rzetelność, dokładność
-umiejętność pracy w grupie

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
- czytanie rysunków wykonawczych konstrukcji spawanych
przygotowanie powierzchni do spawania przez czyszczenie i ukosowanie krawędzi
- samodzielne organizowanie roboczego stanowiska do spawania
- sprawdzenie jakości wykonywanych prac spawalniczych na podstawie wyglądu zewnętrznego oraz na podstawie pomiarów za pomocą przyrządów i narzędzi do kontroli złącz
- określenie wad spawania i przyczyn ich powstania
- wykonanie złącz wg instrukcji spawania i/lub planu spawania
- wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z uprawnieniami
- praca zgodnie zasadami bezpieczeństwa

Oferujemy:
- praca w cenionej na świecie firmie produkcyjnej
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
- praca w systemie zmianowym
- możliwość otrzymania premii uznaniowych
- udział w szkoleniach doskonalących

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: agata.szalkowska@randstad.pl
W temacie maila należy podać nr ref.: 33150

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)